JEU. 18.04 — 19

Night 19:00 – 02:00
● Gratuit

— 19h00 → 21h15 Mlc x Anto Noire
— 21h15 → 22h15 m-O-m (amplifier la lumière pour l’écouter)
— 22h15 → 01h30 Mlc x Anto Noire

VEN. 19.04 — 19

— Before Electronique 

Night 18:00 – 23:00
● gratuit

— 18h00 → 20h00 Chineurs de Nantes
— 20h00 → 23h00 Robert Drewek x Môme

— Techno/House

Night 23:00 – 06:30
● préventes : 15€ / 17€ — sur place : 20€

ROOM 1
— 23h00 → 00h00 Lyam
— 00h00 → 02h00 Or:la
— 02h00 → 03h00 Mathew Jonson live!
— 03h00 → 04h30 ItaloJohnson
— 04h30 → 06h30 Dj Nobu

ROOM 2
— 23h00 → 00h00 Matso
— 00h00 → 02h00 Purdey
— 02h00 → 04h00 Carista
— 04h00 → 06h00 Sama’

— Hardcore/Drum N Bass

Night 23:00 – 06:30
● préventes : 12€ / 15€ — sur place : 17€

ROOM 1
— 00h00 → 01h30 Cicle
— 01h30 → 02h30 Maknat
— 02h30 → 04h00 Aphrodite
— 04h00 → 05h30 Marc Acardipane
— 05h30 → 06h30 Sefa

ROOM 2
— 00h00 → 03h00 Seydou x Hadz
— 03h00 → 06h00 Maknat x Ochoa

Night 22:00 – 03:30
● préventes : 10€ — sur place : 12€

— 22h00 → 00h00 Maison Acid
— 00h00 → 00h45 Shygirl
— 00h45 → 01h30 Coucou Chloé
— 01h30 → 03h00 Jardin
— 03h00 → 03h30 Maison Acid

SAM. 20.04 — 19

— Before Electronique 

Day/Night 16:00 – 23:00
● gratuit

— 16h00 → 18h30 Aussel
— 18h30 → 20h00 Fasme
— 20h00 → 20h45 Le Feste Antonacci
— 20h45 → 23h00 Maelstrom

— Trance/House

Night 23:00 – 06:30
● préventes : 19€ / 22€ — sur place : 25€

ROOM 1
— 23h00 00h30 Dual Action
— 00h30 02h00 Alqa Wakké
— 02h00 03h30 Infected Mushroom
— 03h30 05h00 Omiki
— 05h00 06h30 Elzeden

ROOM 2
— 00h00 → 02h00 C.H.I.C.H.I. vs Neet
— 02h00 → 04h00 Soundstream DJ
— 04h00 → 06h00 Horse Meat Disco

— Techno

Night 23:00 – 06:30
● prix: 12€ / 15€ — préventes :  17€ sur place

— 00h00 → 01h30 Moody
— 01h30 → 03h00 The Mover live!
— 03h00 → 05h00 Dj Rush
— 05h00 → 06h30 Discord live!

Night 22:00 – 03:30
● prix : 10€ — préventes : 12€ sur place

— 22H00 → 00h00 Maison Acid
— 00H00 → 01h00 Miel de Montagne
— 01H00 → 03h30 La Mamie’s

DIM. 21.04 — 19

— Closing

Day 14:00 22:00
● Prix Libre et ouvert à tous (mineurs autorisés)

— 14h00 → 15h30 Discorder
— 15h30 → 17h00 Jankola x Youl
— 17h00 → 18h00 RAFU live!
— 18h00 → 19h30 Quentin Schneider x Alu
— 19h30 → 22h00 Sonic Crew x Made Festival Crew

— Closing Night

Night 22:00 – 06:30
● Gratuit jusqu’à minuit – après minuit 10€

ROOM 1
— 22h00 → 00h00 Combe x GTI
— 00h00 → 02h00 Jean-Tony Broadway x Discord live!
— 02h00 → 04h00 Alan D x C.H.I.C.H.I.
— 04h00 → 06h30 Rebond x Gambass

ROOM 2
— 22h00 → 00h00 Salade tomate oignon x Phil Tremble
— 00h00 → 02h00 Atemi x Popofski
— 02h00 → 04h00 Bijane x DJ Shaman Boil
— 04h00 → 06h30 Zoltan x Ben Bowel